Kampane

ZELENÁ ŠKOLA (2019): Táto kampaň promuje program, ktorý do slovenských škôl prináša ekologické riešenia a inovácie. Jedna časť grafiky symbolizuje predmet spájaný so školou, druhá zas niečo, čo školu oživuje alebo robí viac ekologickou.

NÁVRH KAMPANE PRE NOTA BENE (2020) Táto kampaň komunikuje tému bezdomovectva. Na jednotlivých plagátoch chýba “domov” – rovnako ako aj ľuďom, ktorí žijú na ulici. Organizácia Nota Bene hľadá dostupné bývanie pre ľudí v takejto núdzi.

KAMPAŇ HLAVNE MESTO KOŠICE (2022): Kampaň vytvára kontrast medzi premrštenými sľubmi, ktoré politici ľuďom často dávajú a skromnejším, ale realistickejšou ponukou iniciatívy Hlavne mesto Košice.

 

17. NOVEMBER 2022: Nepriatelia demokracie nezaháľajú ani v 21. storočí. Séria plagátov komunikuje stále aktuálne ohrozenie demokracie zo strany radikálnej pravice aj ľavice a pozýva ľudí uctiť si 17. november na námestie.

 

PRÍLIV (2018): Jednotlivé grafiky vtipne a s nadhľadom komunikujú fenomén návratu domov – s jeho výhodami aj nevýhodami. Kampaň promovala iniciatívu Príliv – pravidelné stretnutia ľudí, ktorí sa do Košíc prisťahovali alebo sa sem po rokoch vrátili.

 

SOKRATOV INŠTITÚT (2020): Vzdelávací program, ktorý je zameraný na aktívnych ľudí, ktorí chcú meniť svoje okolie k lepšiemu. Kampaň označuje symbolmi ľudí, ktorí sa od ostatných líšia a robia veci inak.

 

SÚŤAŽ NA VZNIK ORIGINÁLNYCH SUVENÍROV (2020): Séria plagátov má odpromovať výzvu organizácie Visit Košice, ktorá je zameraná na umelcov a kreatívcov. Jej cieľom je, aby sa miestna umelecká scéna zapojila do vymýšľania a predaja originálnych suvenírov. Reklamná kampaň zobrazuje absurdné a bizarné suveníry, aby pritiahla pozornosť cieľovej skupiny.

 

ZASTÁVKA, AKO DOMOV (2020): Táto reklamná kampaň komunikuje Nadáciu Dedo – ako organizáciu, ktorá poskytuje bývanie pre ľudí v núdzi a ohrozené rodiny. Zo zastávky MHD sme vytvorili “improvizovaný domov”, na aký sú odkázaní mnohí ľudia na ulici.

 

KAMPAŇ PRE KARPATSKÚ NADÁCIU (2023): Kampaňové video, ktoré komunikuje program “Spolu pre deti” – zameraný na začleňovanie detí zo znevýhodneného prostredia.

Share Project :

Job Details

Portfolio Item comes with additional descrition & details fields. Descritpion field supports shortcodes and some allowed HTML like: Links, Blod Texts Paragraphs and etc. All details below are added from your dashboard, for each post individually. Sed libero quam, auctor et lobortis pellentesque, feugiat quis felis. Proin pulvinar bibendum nisi ut luctus.

Details

More Work