Pracovné projekty

Projekt www.menimekosice.sk vznikol v spolupráci s Ivanou Skoumalovou. Dali sme dokopy naše 7 ročné skúsenosti z budovania komunity Poď na dvor. Jeho cieľom je uľahčiť aktívnym občanom pretváranie svojho okolia. Platforma im ponúka “na tácke” všetky rady, formuláre, žiadosti, kontakty, návody a inšpirácie zo Slovenska aj zo sveta. Nebudú sa tak strácať v byrokratickom labyrinte, rovno sa môžu pustiť do práce. Viac informácií nádete tu.

 

Projekt www.localnomad.sk je cestovateľským projektom, ktorý ponúka návštevníkom Košíc autentické a živé prehliadky mesta a jednodenné výlety po východnom Slovensku. Spolu s archeológom Richardom Oľhavom sa snažíme turistom predstaviť – okrem základných reálií a faktov – aj povahu nášho národa, zaujímavé a bizarné postavy nášho mesta a regiónu, minulosť bez pozlátka, etnické pozadie Košíc a mnoho iných zaujímavostí. Viac informácií nájdete tu.

 

Projekt Monumenty z ruín premieňa rozpadnuté relikty socializmu na umelecké diela.

 

Príliv (2018) bol môj projekt v rámci štúdia na Sokratovom inštitúte. Zameriaval sa na ľudí, ktorí sa po škole vrátili do Košíc alebo sa sem prisťahovali. Jednalo sa o sériu stretnutí, prehliadok mesta a mestských hier, ktoré mali účastníkom pomôcť s nadväzovaním kontaktov a rýchlejšej aklimatizácii. Sám som totiž 8 rokov žil mimo svojho rodného mesta a návrat domov nebol úplne najjednoduchší.

Escape room Únik 9 (2020) simuluje  podmienky generačnej chudoby, v ktorých žijú mnohí slovenskí Rómovia. Jej cieľom je majorite ukázať, že vymanenie sa a začlenenie do spoločnosti je komplikovanejšie, než by sa mohlo zdať. V sérií úloh budete narážať na problémy jazyka, zadĺženia, nedôvery, odmietania a predsudkov. Projekt som vytvoril pre organizáciu ETP Slovensko, samotný karavan ilustroval Samuel Velebný. Viac informácií nájdete tu.

 

Share Project :

Project Description

Portfolio Item comes with additional descrition & details fields. Descritpion field supports shortcodes and some allowed HTML like: Links, Blod Texts Paragraphs and etc. All details below are added from your dashboard, for each post individually.Lorem ipsum ligula molestie ultricies fringilla nostra fermentum aenean, mauris dictum curabitur vel taciti ad euismod purus, ut sollicitudin eu semper luctus quisque ligula.

Details

 • Client:Jane McDoe
 • Categories:
 • Skills:
  • CSS
  • HTML
  • jQuery
  • Wordpress
 • Project Url:View Project
 • Share Project :

More Work